Strona Główna
O Firmie
Oferta
FAQ
Inne
Kontakt
________________________________________________________________________________________________________________________________

Dlaczego BONSON CONSULTING ?

Wiedza

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że każdy Klient jest wyjątkowy i nie twierdzimy, że mamy patent na mądrość. Dlatego też w codziennej praktyce szybciej niż inni uzyskujemy potrzebne dla sukcesu danego projektu informacje. Wiedza o wiedzy to nasz duży atut. Uważamy, że klucz do sukcesu to synergia wiedzy naszej i tej którą posiada Klient.

 

Innowacyjność

Uważamy, że sama wiedza i doświadczenie nie wystarcza do efektywnego wykonywania zadań. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, gdyż zdajemy sobie sprawę, że każda organizacja posiada specyficzne uwarunkowania. Kreatywne podejście do wykonywanej pracy daje szansę naszym Klientom na inne spojrzenie na prowadzoną działalność.

 

Zaufanie

Największą wartością firmy jest dla nas zaufanie Klientów. Zdajemy sobie sprawę jak trudno je uzyskać i jak łatwo stracić. Każdy Klient jest dla nas strategiczny, a zaufanie pojawia się w sposób naturalny jako wynik satysfakcji ze współpracy z nami.

________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 
________________________________________________________________________________________________________________________________

Inne pytania..

Czy Bonson Consulting jest firmą drogą?

Zdajemy sobie sprawę, że w dobie presji na koszty w większości przedsiębiorstw cena usług to jeden z kluczowych czynników sukcesu naszej firmy. Konkurencyjność cenową osiągamy przez:

  • Budowanie i zarządzanie bazą wiedzy i zespołu podwykonawców

  • Wdrażanie systemu remote office tam gdzie to ma sens i jest możliwe

  • Nieponoszenie zbędnych kosztów, które nie odbijają się na poziomie usługi (drogie powierzchnie biurowe, masowe formy reklamy, unikanie drogiego zaplecza firmy itd.)

Zdajemy też sobie sprawę, że mamy tutaj przewagę nad konkurencją, ponieważ nie musimy wypracowywać ogromnego zysku tak jak inne firmy. Jako młoda firma nie ponosimy kosztów restrukturyzacji, co w efekcie musi zaowocować konkurencyjną ceną dla Klienta.

Czy firma obciąża Klienta rachunkami za wysłane faxy, koszty dojazdu do siedziby Klienta, drobne ilości kserokopii?

Nie stosujemy tego typu praktyk, gdyż zdajemy sobie sprawę z faktu, że przynoszą one dużo problemów Klientowi oraz znaczne koszty "logistyki wewnętrznej". Stać jest nas na zarabianie wyłącznie na wiedzy!

 

W jakich godzinach pracuje firma?

Firma nie ma określonych godzin pracy, często zdarza się że doradzamy Klientom w późnych godzinach nocnych. Robimy wszystko aby maksymalnie dostosować się do potrzeb naszych Klientów.

PUSTE MIEJSCE!

 

Jakie metody wyceny usług oferuje BONSON CONSULTING?

W zakresie usług jesteśmy bardzo elastyczni. Firma posługuje się następującymi metodami:

  • praca time&material

  • praca za stałą z góry określoną kwotę

  • ryczałt miesięczny za pracę w wymiarze czasu lub za gotowość

  • opłata od sukcesu (success fee)

  • ... i wiele innych.

Z naszej praktyki wynika, że często optymalne dla Klientów i firmy są kombinacje wyżej wymienionych metod.

 

Często spotykam się z problemem nieumiejętności znalezienia wspólnego języka na linii Zarząd - IT, czy BONSON CONSULTING ma na to jakąś receptę?

Tak, naszym głównym atutem jest wiedza i doświadczenie zarówno w zarządzaniu jak i w IT, stąd potrafimy doskonale tłumaczyć z jednego języka na drugi tak, aby w efekcie przyniosło to organizacji jak największe korzyści.


Po zakończonych negocjacjach na zakup systemu IT mam uczucie, że być może nie osiągnąłem wszystkiego co było możliwe dla firmy (cena, ryzyko itp.) - jaką pomoc może w tym zakresie zapewnić BONSON CONSULTING?


Posiadamy konsultantów, którzy pracowali po stronie dostawcy systemów i dobrze znają rynek. Potrafią oni doprowadzić - nawet w sytuacjach z pozoru beznadziejnych - do sytuacji win-win, zmniejszyć ryzyko kontraktu i uzyskać lepsze warunki dla Klienta.

Zadaj pytanie - a być może znajdzie się ono na PUSTYM MIEJSCU wraz z odpowiedzią! -- info@bonson.pl Za dobre pytanie które się tam znajdzie, możesz otrzymać nagrodę!

_________________________________________________________________________________________________________________________________
Copyright @ 2001-2006 BONSON CONSULITNG
Webmaster